Bizi Tanıyın | Gürtat

GÜRTAT

Bizi Tanıyın


İzmir’e yeni bir tat yeni bir soluk getirecek olan GÜRTAT A.Ş. ,1982 yılından beri süt-süt ürünleri üretiminde ve perakende mağazacılık alanında sektöründe kendini kanıtlamış, kaliteli ürünleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterisi ile yüzde yüz güven ilişkisi kurmayı başarmış bir tecrübenin kuruluşudur.

Tadında memleketimi buldum’ mottosuyla yola çıkan Gürtat, konusunda uzman kadrosu ile en kaliteli ve en doğal ürünleri bulmak için Türkiye’nin dört bir yanını sizler için gezdi.

Yöresinden alıp sofranıza sunduğumuz çeşit çeşit doğal ürünlerin yanı sıra Gürtat markası ile hazırladığımız gurme serisi ürünlerimiz ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla Şarküteri kavramını yeniden şekillendirmeyi hedefledik.

İsviçre’den özel olarak getirttiğimiz Sütmatik’lerimiz ile ^Hastalıklardan arındırılmış ARİ Sağlık Sertifikasına^ sahip işletme çiftliklerinde üretilmiş çiğ sütümüzü el değmeden şişeleyip sizlere sunmaktayız.


Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, ürün kalitesini ilke edinen, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, ulusal bir şirket olmak.
Misyonumuz

Yöresinden alıp sofranıza sunduğumuz çeşit çeşit doğal ürünlerin yanı sıra Gürtat markası ile hazırladığımız gurme serisi ürünlerimiz ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla Şarküteri kavramını yeniden şekillendirmeyi hedefledik.

Yaratıcı, yenilikçi ve ileri teknolojiye dayalı uygulama ve hizmetlerimizle, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı hizmetleri, çevresel duyarlılıkla, kaliteden ödün vermeden, tüm müşterilerimize güvenilir ve ekonomik koşullarda sunmaktayız.
KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Uygun teknolojik alt yapı, eğitimli çalışanlar ile ürünlerimizin hijyenik koşullarda

Ulusal – uluslararası mevzuatlara uygun üretilmesini, depolanmasını, sevkini sağlayarak gıda güvenliğinin ve kalite kriterlerinin garanti altına alınacağını ve geliştirileceğini ayrıca , müşterilerin gerekliliklerini yerine getirerek memnuniyetini, sektörel gelişmeleri takip ederek  şirketimizin  sürekli gelişmesinin sağlanacağını taahhüt ederiz.

  • GÜRTATDANIŞMA HATTI

0850 2803080

GÜRTAT İNDİRİM KATALOĞU